bellefem-apoyo-profesional

Informacija

  • Paslaugos trukmė – iki 1 valandos.
  • FMS Vilniuje – lengvosios atletikos manieže, Žemaitės g. 6.
  • FMS Panevėžyje – Atletai.lt masažų namuose, J. Žemgulio g. 46.
  • Paslaugos kaina – 30 eurų.
  • Užsirašyti galite: evaldas@atletai.lt, 860680229

FMS - funkcinių judėjimo sistemų testas

Funkcinių judesių atlikimo stereotipo vertinimas, kuris padės greitai ir kokybiškai įvertinti pagrindines griaučių-raumenų sistemos problemas: jėgos trūkumą, judesių amplitudės sumažėjimą, asimetriją, kompensacinius judesius bei silpnas grandis, reikalaujančias stiprinimo ar net atpalaidavimo.

Judesių patikrinimo testas užtruks apie valandą ir gali būti taikomas bet kokio amžiaus, įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms. Testo pabaigoje gausite tikslų funkcinių judesių, judesių grupių, grandinių įvertinimą skaitinėje skalėje, bei korekcinius patarimus. Taip galėsite tiksliai įvertinti savo fizinę būkle, numatyti tolesnio tobulėjimo kryptis ar išvengti gręsiančių problemų.

FMS testo privalumai

1) Prevencija nuo traumų.
Laiku nustačius pagrindines griaučių-raumenų sistemos problemas, galima užkirsti kelią ateityje gresiančioms traumoms.
2) Skausmo identifikatorius.
Jei testo metu, atliekant vieną iš 7 pratimų ar 3 patikrinimo testų pajuntamas skausmas, rekomenduojama apsilankyti medicininei peržiūrai. FMS padeda identifikuoti pasislėpusias problemas, kurios ateityje gali sukelti rimtų organizmo sutrikimų.
3) Tikslų iškėlimas.
Dėl paprastos FMS vertinimo sistemos, treneriui tiksliai nurodomi organizmo funkciniai trūkumai ir korekcinės kryptys.
4) Pratimų sistema taisanti klaidas.
FMS sistema ne tik padeda aptikti pagrindines griaučių-raumenų sistemos problemas, bet ir pakartotini testai, taisyklingas pratimų atlikimas namie, padeda taisyti klaidas.