Vienas sunkiausių dalykų žiemą – išlipti iš lovos ir eiti pabėgioti. Vos tik suskamba žadintuvas prasideda vidinė kova: jau keltis ar dar pamiegoti? Eiti pabėgioti ar vakar pakankamai atidirbau ir galiu patinginiauti? Lygiai taip pat sunku ir tiems, kurie bėgioja vakare po darbo: sunku išbėgti į šaltą tamsą. Ši problema tikrai egzistuoja. Kad neiškristumėte iš ritmo, turime jums kelis patarimus:

2-why-should-run-in-winterSumažinkite bėgimo tvarkaraštį viena diena. Pakeiskite vieną treniruotę į užsiėmimus viduje: sportą lengvosios atletikos manieže, salėje, sporto klube.

Užsiregistruokite varžyboms. Registruokitės trumpoms, neilgoms distancijoms, kad išsikeltumėte greitai pasiekiamus tikslus. Tai taps tarsi motyvacija išeiti į lauką ir ruoštis.

Susiraskite bėgimo partnerį. Nesvarbu tai jūsų draugas ar šuo. Arba įstokite į bėgimo klubą. Žinojimas, kad kažkas jūsų laukia, privers jus išlipti iš lovos ir judėti (Trumpa pastaba: šis patarimas suveiks, tik jei jūsų bėgimo partneris taip pat atsikels). Bėgimo klubas gali suteikti jums daugybę bėgimo partnerių, tad kažką tikrai sutiksite.

Priminkite sau išsikeltą tikslą. Kad ir koks bebūtų jūsų tikslas: pagerinti ištvermę, tapti greitesniam, pagerinti bendrą fizinę būklę, numesti svorio, priminkite sau tai dažnai. Užsiklijuokite lipdukus ant šaldytuvo, duše ant veidrodžio, mašinoje – tai tikrai padės neužmiršti to ko norite.

Turėkite „blogo oro“ planą. Nieko nėra blogo, jei stipriai suprastėjus orams kartais neišeisite pabėgioti, pasaugosite sveikatą. Tačiau tokiom dienom turėkite planą: žinokite artimiausius sporto klubus, kainas, maniežo darbo laiką, būkite pasiruošę pasportuoti namie.

Pasiruoškite iš anksto. Visada turėkite susidėję aprangą ir avalinę naktį prieš. Būkite pasiruošę iš anksto, kad nereikėtų gaišti laiko ir neatsirastų papildomų abejonių.

Susigalvokite kaip save apdovanosite. Nesvarbų ar apdovanojimai būtų po kiekvieno bėgimo, greitai įgyvendinamo tikslo ar didžiulio pasisekimo. Apdovanokite save vakariene, poilsiu baseine, laisvalaikiu su draugais. Bėgimas turi tapti malonumu, neužmirškite to.

Tuo pačiu norime jus pakviesti į Pirmąjį Panevėžio Kalėdinį bėgimą!

Kaledinis_begimas