Materialios dovanos nėra vienintelis ir geriausias būdas nustebinti savo draugę. Dėmesys, švelnumas, noras pasistengti gali sukelti šiltesnius jausmus, nei bet kuri padovanota dovana. Todėl, mūsų masažų kabinetas Panevėžyje, nori pamokyti Jus, kaip atlikti atpalaiduojantį pėdų masažą:

pirmas

Sušildykite ją.
Padėkite pagalvę sau ant kelių, uždenkite ją šiltu rankšluosčiu ir švelniai paguldykite Jos dešinę koją ant pagalvės. Švelniai delnu slyskite po jos pėda, taip suteikdami jai tvirtą atramą. Kita ranka pasukite Jos pėdą tris kartus pagal laikrodžio rodyklę ir tris kartus prieš laikrodžio rodyklę.

 

antras

Akcentuokite pėdos apačią.
Gražinkite jos pėdą ant pagalvės. Prieš pradedant masažuoti pėdos dugną, sudrėkinkite, pasitepkite kremu nykščius. Švelniai spaudžiant, sukite nykščiais apskritimo dydžio ratus: dešiniuoju nykščiu pagal laikrodžio rodykle, kairiuoju prieš. Darykite tai apie 30 sekundžių.

 

 

trecias

Neužmirškite pirštų.
Naudojantis nykščiu ir rodomuoju pirštų atlikite švelnų spaudimo/tempimo veiksmą pirštams, pradedant nykščiu ir einant lyg mažylio piršto. Tada, naudojantis nykščiais, sukite mažus ratus ant pagalvėlių esančių po pirštais. Tai atlikite po 10 sekundžių, pradedant mažylių pirštu ir grįžtant lyg nykščio.

Padovanokite Jai nuostabų pėdos masažą!

banner-1