Remiantis Harvardo aukštosios visuomenės sveikatos mokyklos (HSPH) duomenimis: nesvaikai maitintis yra 4 litais pigiau per dieną nei maitintis sveiku subalansuotu maistu. Per metus taip sutaupoma 1500Lt, tačiau tai atsiliepia jūsų sveikatai. Turime jums kelis patarimus, kurių dėka nauji apsipirkinėjimo įpročiai gali sumažinti šį skirtuma:

Šaltytos daržovės: Šviežias daržoves išlaikyti sunku ir brangu, todėl perkant didesniais kiekiais šaldytas daržoves įmanoma visas septynias dienas nesirūpinti jog bent karta dienoje mitybos racijoną galėsite papildyti žalumynais.

Apsipirkinėkite vakarais: dienos pabaigoje didžiosiose miesto parduotuvėse rasite daug nukainuoto šviežio maisto. Šviežia – negali būti parduodama kitą dieną, todėl taip parduotuvės atsikrato dalies savo produkcijos nenuostolingai.

Nebūkite snobais: garsios, paplitusios firmos nevisada yra vertos savo kainos. Nepatingėkite apversti pakuotės, ir palyginti sudėties. Užrašas „Ekologiška“ taip pat nėra geriausias pasirinkimas.

Susiplanuokite mityba iš anksto: nenumatyti pirkiniai didina išlaidas. Apgalvokite ką valgysite rytoj, pasiskirstykite maistą visam dienos racijonui, ir dalį net pasiimkite kartu su savimi.