Lašas po lašo ir akmenį pratašo. Panašus principas galioja ir metant svorį – maži pakeitimai, gali nuvesti didelių rezultatų link.

Keletas pakeistų ingridientų, maisto grafiko pastumdymas, ar kitos panašios smulkmenos gali tapti jūsų sėkmės priežastimi. Taigi, jei ruošiatės savo naujai kelionei, turime jums kelis patarimus:

01-small-changes-for-major-weight-loss

Pakeiskite gėrimus.

Gerkite skiestas sultis (dar geriau – vandenį). Natūralios sultys turi didelį kalorijų kiekį. Pasitenkinkite pusės vaisiaus sultymis, praskiestomis vandeniu.

02-small-changes-for-major-weight-loss

Jauskite ribas.

Suvalgykite 80 procentų savo įprastos porcijos ir palaukite 20 minučių – pasijusite sotus. Taip įvyksta todėl, nes jūsų skrandžiui prireikia ±20 minučių smegenims perduoti, kad jūsų skrandis jau pilnas.

04-small-changes-for-major-weight-loss

Mažinkite po 50 kalorijų.

Tai maždaug sauja stiklinės ar trečdalis bokalo lengvo alaus. Pašalinant iš mitybos plano po 50 kalorijų per dieną, po savaitės laiko įprasite atsisakyti daugiau nei 350 kalorijų per dieną (Tai jums per pora mėnesių gali padėti atsikratyti tikrai daugiau nei poros kilogramų).

05-small-changes-for-major-weight-loss

Planuokite maistą.

Didžiausia kalorijų kiekį surinkite ryte, o vakarui pasilikite lengvesnius patiekalus. Tai jūsų kūnui duos daugiau laiko kalorijų deginimui. Jei didesnę dalį kalorijų suvartojate vakare – labiau tikėtina, kad tos kalorijos jūsų organizme liks riebalų pavidalu.

06-small-changes-for-major-weight-loss

Vaikščiokite.

Ėjimo „treniruotės“ – pats geriausias būdas pradėti nesukrečiant jūsų organizmo. Atsistokite nuo sofos, ir judėkite rezultatų link.

07-small-changes-for-major-weight-loss

Neužmirškite jėgos treniruočių.

Nesportuojant, sulaukus 30 metų, raumeninė kūno masė kas metus sumažėja 1 procentu. Tai tampa viena iš vyresnio amžiaus žmonių stambėjimo priežasčių. Raumenų auginimui yra sunaudojamas didesnis kiekis kalorijų, nei riebalų kaupimui. Kuo daugiau sportuosite, tuo mažiau nereikalingų kalorijų liks.