Tobulėk kartu su profesionalių trenerių pagalba!

14305234_1082875315141198_4927039039588884207_o

Stovyklos metu jumis rūpinsis profesionalūs treneriai, galintys išjudinti net ir mažiausiai žinomus jūsų kūno raumenis bei atsakyti į įvairius rūpimus klausimus.

4

Treneriai

35

Stovyklautojai

9+

Grupinės treniruotės

3

Dienos įspūdžiu

Ką tu turi žinoti:

Stovyklų vieta

Stovyklos vyks Žemaitijoje, Varniuose, šalia nuostabaus Lūksto ežero. Sugrįšime ten, kur jau daugelį metų lietuvius džiugina legendinės ,,Bliuzo naktys“ bei ,,Summer Festival“!

Treniruotės

Sakote, jog sporto salės ar rytiniai bėgiojimai ne jums? Pamirškite rutiną! Kardio, giluminiai raumenys, aerobika, joga – visa tai ir dar daugiau privers mesti iššūkį savo suvokimui apie treniruotes!

Apgyvendinimas

Visi dalyviai bus apgyvendinti stovykloje esančiuose nameliuose. Patogumų mylėtojams pažadame, jog kiekvienas namelis turės dušus, tualetus, patogias lovas bei švarias patalynes. Gyvenamieji nameliai būna 3 arba 4 vietų.

Kineziterapija

Stovykloje galėsite susipažinti su naujausiu atletai.lt komandos nariu, kineziterapeutu Evaldu, kuris užsiėmimų metu pagelbės traumas turintiems stovyklautojiems ir užsiiminės individualiomis reabilitacinėmis treniruotėmis.

Maistas

Stovyklos metu atletai.lt kulinarų komanda vaišins jus ne tik sveikais, bet ir skaniais bei lengvai paruošiamiais patiekalais. Pusryčiais, pietumis ir vakariene mes pasirūpinsime!

Masažai

Stovyklautojus džiuginsime nemokamu masažu stovyklos metu. Stovykloje sutiksime ,,Atletai.lt masažų namų“ masažistą, kuris kiekvieną dalyvį nemokamai džiugins klasikiniu arba atpalaiduojančiu tailandietišku masažu.

Stovyklos dalyviui priklauso

Registracija į stovyklą

Stovyklų vieta Žemaitija, Varniai.
Stovyklų datos 2017 metais. Gegužės 19d. – 21d., 2017m. (vietų nebeturime)
Birželio 9d. – 11d., 2017m. Stovykla tik merginoms!
Rugpjūčio 25d. – 27d., 2017m.
Rugsėjo 8d. – 10d., 2017m.

*Pranešant iš anksto, galimybė pasikeisti stovyklos datą.

Stovyklos kaina 129 eurai*
Kaina kils.

Registruotis į stovyklą

Norite mokėti dalimis?
Parašykite mums – evaldas@atletai.lt

2015 metų stovyklų nuotraukos:

Testimonials

Šiandien aš, ta, kuri nekenčia bėgimo bėgau rytinį krosiuką, 15min!!! Ir visa laika, kad nepalužčiau, galvojau apie jus, tiksliau "mačiau" jūsų būrį, bėgantį priekyje, nes tai man padėjo nepasiduoti, kovojant su savimi ! AČIŪ !!
Kristina K.
Atletai.lt stovyklos dalyviai
Dalyvavau Atletai stovykloje ir po kelių dienų fizinio krūvio kojos buvo medinės , bet gero masažo dėka praėjo visi skausmai ir buvau vėl pasiruošęskitiems iššūkiams.
Rytis D.
Atletai.lt stovyklos dalyvis

Our Clients

  • logo1
  • logo2
  • logo3
  • logo4